Vše, co potřebujete, aby byl prodej nemovitosti RADOSTÍ

ONLINE Odhad tržní hodnoty

Zkušenosti z realitního trhu naše i našich kolegů, cenové mapy realizovaných prodejů, přístup do specializované databáze sítě RE/MAX, zhodnocení aktuální situace na trhu i prověřené know-how. To vše bude použito k ocenění Vaší nemovitosti, abyste prodali za co nejvyšší možnou cenu a rychle.

Chci online odhad ZDARMA

Chci prodat nemovitost

Pravděpodobně neprodáváte nemovitost každý den. Svěřte tedy prodej Vaší nemovitosti do rukou někomu, kdo ano. Nemusíte trávit desítky hodin času s přípravou na prodej, prohlídkami, právními náležitostmi, komunikací se zájemci atd. To vše uděláme za Vás. Jsme na Vaší straně a výsledkem naší práce je Vaše spokojenost.

Chci výhodně prodat

Výkup nemovitosti

Standardní prodej je samozřejmě nejvýhodnější varianta, ale ne vždy je to možné. Využít možnosti výkupu je vždy výhodnější než o nemovitost přijít skrze nucenou dražbu či exekuci.

Standardní prodej trvá v průměru několik týdnů až měsíců - možná potřebujete peníze rychle, abyste využili jiné příležitosti. Možná se Vám kupí problémy a potřebujete peníze rychle. Třeba i do 24 hodin? I to je možné.

 

Mám zájem o rychlý výkup nemovitosti

Zhodnocení dosavadního prodeje nemovitosti

Už nějakou dobu prodáváte a stále se nedaří? Chcete už konečně prodat a získat své peníze? Někde se možná stala chyba, pomůžeme Vám zjistit, kde a hlavně jak ji napravit. Každý prodej lze dotáhnout do úspěšného konce.

Chci zjistit, co můžu vylepšit při prodeji své nemovitosti