Potřebujete peníze opravdu rychle?
Třeba i do 24 hodin? Ozvěte se!

Vaší nemovitost umíme vykoupit do 24 hodin

Standardní prodej je samozřejmě nejvýhodnější varianta, ale ne vždy je to možné. Využít možnosti výkupu je výhodnější než o nemovitost přijít skrze nucenou dražbu či exekuci.

Standardní prodej trvá v průměru několik týdnů až měsíců - možná potřebujete peníze rychle, abyste využili jiné příležitosti. Možná se Vám kupí problémy a potřebujete peníze rychle. Třeba i do 24 hodin? I to je možné.

Mám zájem o RYCHLÝ VÝKUP

Jak výkup nemovitosti probíhá?

Ať už je vaše situace jakákoliv, našli jste parťáka - pomůžeme Vám i z těžké situace.

 • 1

  Seznámení

  Rádi Vám pomůžeme, ale nejdříve se musíme seznámit - stačí vyplnit formulář níže, zavolat nebo prozvonit 775 077 616 (Miroslav Jílek) nebo napsat email (miroslav@snovy-makler.cz). Víme, že čas je důležitý - reagujeme obratem!
 • 2

  Úvodní konzultace a ocenění nemovitosti ZDARMA

  Vypravíme se spolu na Vaši nemovitost. Tam se pobavíme o Vaší situaci a o možných řešeních. Zároveň si nemovitost prohlédneme a na základě toho stanovíme cenu, za kterou Vaši nemovitost můžeme vykoupit.

  TO VŠE NEZÁVAZNĚ A ZDARMA.
 • 3

  Příprava smluv a dokumentace související s výkupem

  Připravíme pro Vás nabídku a zároveň všechny dokumenty a smlouvy, které pro výkup potřebujeme. Poté je jen na Vás si nabídku dobře promyslet.
 • 4

  Odsouhlasení podmínek

  Na rozhodnutí máte vždy dostatek času. V okamžiku, kdy si odsouhlasíme oboustranně výhodné podmínky, už nám nic nebrání začít!
 • 5

  Veškerý právní servis ZDARMA

  Zařídíme veškerá jednání s exekutory a věřiteli, zařídíme oddlužení, postaráme se o přepis na katastru nemovitostí, budeme komunikovat se všemi úřady, bytovým družstvem nebo SVJ, zařídíme přepis energií a vyřídíme vše okolo daní.

  TO VŠE ZDARMA.
 • 6

  Obdržíte své peníze

  Máme připravený dostatek hotovosti. V okamžiku zapsání převodu na katastru nemovitostí, můžete mít peníze na účtě do druhého dne.
Chci úvodní konzultaci a ocenění nemovitosti ZDARMA

Pro koho je výkup nemovitosti vhodný?

Nejvýhodnější možnost je prodat nemovitost standardní cestou - někdy však můžete chtít peníze mnohem rychleji a nebo standardní cestou jít nemůžete a výkup je tak stále lepší než nucená dražba nebo exekuce.

Příležitost, kterou nechcete nechat utéct

Zatímco hledáte nový domov, hledá mnoho dalších lidí. Pak narazíte na domov snů, ale majitel nemůže čekat X měsíců na peníze, než prodáte Váš dům či byt. A přesně k tomu je výkup nemovitosti. Výkup Vám umožní mít peníze mnohem rychleji a využít jakékoliv příležitosti chcete.

Problém se splácením hypotéky

Půjčili jste si na své bydlení a teď je pro Vás obtížné splácet? Nemáte třeba už ani na další splátku? Důležité je s bankou nepřestat komunikovat a celou situaci řešit. Díky výkupu můžete mít peníze rychle, banka dostane své peníze a navíc nespadnete do registru neplatičů. Tím pádem si můžete znovu půjčit až bude Vaše situace lepší.

Finanční problémy

Ať už jste se dostali do jakékoliv situace, je vždy lepší ji aktivně řešit, než čekat co se stane. Dokonce i když už máte exekuce, lze s exekutory jednat, nemovitost vykoupit a dostat tak více peněz než při nucené dražbě.

Nově získané peníze za výkup Vám mohou pomoci získat zpět kontrolu nad vlastními financemi a životem.

Jaké jsou výhody výkupu?

RYCHLOST

Prodej standardní cestou trvá v průměru 3 měsíce, při výkupu máte kupce s hotovostí ihned!

ODDLUŽENÍ

Snadno si poradíme i se zadluženou nemovitostí - zbavíme Vás závazků, které Vás mohou stresovat.

PLNÝ SERVIS

Postaráme se o vše za Vás - komunikace s věřiteli, exekutory, úřady, ...

NOVÝ START

Aktivním řešením své situace se zbavíte svých závazků a získáte finance do (s)nového života.

NOVÝ DOMOV

Chápeme, že potřebujete někde bydlet, a proto Vám pomůžeme (s)nový domov najít a v tom starém můžete do té doby bydlet.

Mám zájem o RYCHLÝ VÝKUP