Kdo jsme a čemu se věnujeme?

Miroslav Jílek
Miroslav Jílek
Makléř

+420 774 441 170
miroslav@snovy-makler.cz

Pavla Váňová
Pavla Váňová
Makléř

pavla@snovy-makler.cz

Nikdy neutuchající nadšení a životní zkušenosti - to je JÍLEK-VÁŇOVÁ.

Oba pocházíme z korporátního prostředí (ŠKODA AUTO, Pepsi Cola, Contactel, Accenture, XEROX, Jablotron, Arval), což nás naučilo preciznosti, orientaci na výsledky a profesionalitě. Zároveň máme společnou vášeň - podporovat ostatní, aby žili život jaký chtějí - (s)nový Život. To realizujeme skrze náš druhý společný projekt www.entusiaro.cz.

Do realit jsme vstoupili z vlastního zájmu o investování do nemovitostí. V realitách se vzděláváme, pohybujeme v rámci vlastních cílů a chceme tímto světem provést všechny, kdo o to stojí.

Neustále se vzděláváme

Jaké jsou naše plány?

Do realit jsme vstoupili s cílem vybudování vlastní finanční nezávislost.

Skrze práci realitního makléře chceme prohlubovat naši znalost trhu, vybudovat síť kontaktů, poznat trendy, vyznat se v právních záležitostech atd.

Naším cílem je vybudovat vlastní realitní portfolio o velikosti

100.000.000 Kč

Je to veliký cíl a hodně na něm pracujeme. I proto si můžete být jisti, že spolupráce s námi pro Vás bude velikým přínosem.

Budujeme vlastní finanční nezávislost a po té cestě chceme pomoci všem, kteří o to stojí.

Reference

Znám Mirka Jílka jako solidního člověka, který všechno, čemu se věnuje, dělá se znalostí věci a s plným nasazením pro dosažení výsledků. Není chladně vypočítavý, vše dělá srdcem a je na něj spolehnutí. Umí jednat s lidmi, je aktivní a iniciativní. Přitom je velmi přátelský a vždy pomáhá tam, kde je to potřeba. Spolupráci s ním mohu plně doporučit.

Jiří BečkaDůchodce

Chcete prodat dům? Prodejte. Chcete prodat dům s lehkostí, radostí a s pomocí? Jděte za Mirkem

Michal ChovanecKandidát do komunálních voleb

Mirka znám již 9 let a měl jsem tu čest ho poznat velmi hluboko, je jako můj bratr. Mirek je pragmatický lev s ohromným a otevřeným srdcem. Vše co dělá, musí mít vyšší smysl. Je schopen nacházet zcela nová, přelomová východiska rutinních problémů, ze kterých mi vždy padá čelist. Kromě toho je Míra neuvěřitelně organizovaný člověk, děsivě efektivní a navíc zábavný a velmi lidský!

David HabrPodnikatel - Vitalista

Na Míru se nebojím s čímkoliv obrátit a vím, že se na něj můžu spolehnout. Jde rychle a efektivně za svými cíli a rád v tom pomáhá i lidem kolem sebe.

Ondřej MrkusPodnikatel - MindFlow, MetaSprint