Když makléře, tak PROFESIONÁLA!

V realitní branži se často klienti obracejí na profesionální realitní makléře až v okamžiku, kdy se jim nedaří prodat nemovitost bez spolupráce s realitní kanceláří. Je to škoda – kdyby prodávající spolupracovali s realitní kanceláří od začátku – ušetřili by čas, nervy a hlavně peníze.

Původně si mnoho lidí myslí pravý opak. Je to asi kvůli špatné pověsti realitních makléřů, a my chceme být mezi těmi, které si lidé budou pamatovat jako profesionály.

Zde Vám nabízím několik “dobrých” důvodů, proč prodávat s profesionálním realitním makléřem a jak profesionála poznat:

 • Profesionální makléř umí nemovitost prezentovat – víme, jak nemovitost připravit na focení, spolupracujeme s profesionálním fotografem, když je to vhodné uděláme videoprohlídku, umíme natočit letecké záběry s dronem, udělat 3D snímky nemovitosti, … možností je spousta a víme, kdy a jak je využít, aby nemovitost opravdu zaujala.
 • Když Vaši nemovitost inzeruje profesionální makléř, osloví o pár stovek tisíc lidí víc, než vy. Naše inzerce je mnohonásobně rozsáhlejší, než ta od soukromé osoby. Tedy, máme o pár tisíc % větší pravděpodobnost, že tu vaši nemovitost prodáme za vyšší cenu.
 • Nehledě na to, že když nabízí nemovitost přímo majitel, kontaktují ho z velké části jen realitní kanceláře. Rozhodně ne jenom skuteční vážní zájemci.
 • A když už se ozvou i vážní zájemci, opravdu máte čas na to v podstatě nonstop odpovídat na otázky, emaily a vést strategicky správné vyjednávání se všemi, co se Vám ozvou?
 • A opravdu víte přesně, co vše je potřeba zařídit při prodeji?
 • Na základě čeho jste stanovili prodejní cenu? Podle toho, za kolik by se Vám líbilo prodat? Nebo Vám nějaký odborník stanovil skutečnou tržní cenu a ne nesmysl? Ať už směrem dolů, nebo nahoru.
 • A navíc, pokud si zvolíte „obyčejného“ právníka, který nemá zkušenosti s nemovitostní problematikou, zaplatíte za jeho služby tisíce a tisíce a ještě si nemůžete být jisti dobře odvedenou prací. My spolupracujeme s těmi zkušenými v daném oboru a máme výhodné smluvní ceny.

Pokud chcete:

 • díky dobré prezentaci nemovitosti zvýšit svůj zisk,
 • oslovit s prodejem tak o 1 000% více potenciálních klientů,
 • svůj čas věnovat třeba rodině nebo svým koníčkům,
 • mít jistotu, že bude vše správně z pohledu práva…

Tedy pokud chcete zvýšit zisk, minimalizovat rizika a ušetřit čas – začněte spolupracoval s profesionálním realitním makléřem… (s)novým makléřem.

Obraťte se na nás nebo některého dalšího profesionální makléře. Uděláme pro Vás více, než si zatím umíte představit.

Ozvěte se nám a rádi Vám i jen nezávazně poradíme, pomůžeme stanovit tržní cenu (odhad ceny nemovitosti pro Vás rádi uděláme ZDARMA) a třeba Vás i provedeme celým procesem prodeje nemovitosti.

Zkrátka uděláme maximum proto, abychom maximalizovali Váš zisk, minimalizovali rizika a ušetřili Vám co nejvíce času.

Uděláme maximum pro to, aby prodej i Vaší nemovitosti byl radostí.

S jakoukoliv prosbou se na nás obraťte na +420 775 077 616 nebo miroslav@snovy-makler.cz.

Krásný den,

Váš (s)nový makléř

Komentáře
 • Chcete zajímavé informace ze světa realit do svého emailu?